قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

خواسته های روزانه مردان از زنان

خواسته های روزانه مردان از زنان

درک متقابل زن و شوهر برای شادی و سلامت رابطه عاطفی در بلند مدت ضروری است. اگر چه فهرستی که در اینجا برایتان نام برده ایم، برای تمام زوج ها یکسان عمل نمی کند (زیرا هر یک از ما شخصیت خاص خود را داریم) اما برای اکثر مردها صادق است.

5 نیاز روزانه مردان را بشناسید

1. احترام
یک مرد همان قدر که به رابطه زناشویی نیاز دارد به احترام نیز محتاج است. حتی زمانی که همسر شما عکس العملی نسبت به رفتارتان نشان نمی دهد، از احترام به او دست نکشید.
باید بگوییم که همسر شما حتی زمان هایی که تظاهر می کند احتیاجی به رفتارهای احترام آمیز شما ندارد، بیش از هر زمان دیگری به آن محتاج است. در ازدواج، اختلاف نظر طبیعی اما احترام به یکدیگر واجب است و این شما هستید که با انتخاب خود آن را در رفتارتان نشان می دهید یا به راحتی از آن می گذرید.

2. تنهایی
مردها در طول روز احتیاج به زمانی برای تنهایی دارند. آنها دوست دارند گاهی گوشه ای آرام بگیرند و دقایق یا حتی ساعاتی را در سکوت سپری کنند. اگر چه این نیاز بهانه ای برای ساعت ها نشستن در مقابل تلویزیون و عدم گفتگو با شما نیست اما بهترین راه این است که گاهی به آنها فرصت دهید تا با خود خلوت کنند.

3. رابطه زناشویی
تمایل مردها به برقراری رابطه جنسی همیشه بیشتر از زنان نیست اما اکثر آقایان رابطه زناشویی را در ابتدای فهرست نیازهای خود برای ازدواج قرار می دهند. لازم نیست هر روز با همسر خود رابطه زناشویی داشته باشید اما آن را در اولویت برنامه های زندگی خود قرار دهید.

4. مفید بودن
مردها دوست دارند بدانند که شغل و فعالیت روزانه آنها تاثیر مثبتی بر جای می گذارد و از طریق رضایت کاری است که آنها انرژی و اعتماد به نفس خود را به دست می آورند. وظیفه شما این است که هم در داخل و هم در خارج از خانه او را برای کاری که انجام می دهد و تلاش می کند، تشویق کنید.

5. حس قدرت
حتما شما هم دیده اید که تمام پسر بچه ها دوست دارند هر چه سریع تر بزرگ و تبدیل به یک ابر قهرمان شوند. این حس قدرت در آنها از بین نمی روند و حتی در دوران بزرگسالی نیز همراه آنها خواهد بود. مردان دوست دارند برای خانواده و شریک زندگی خود یک قهرمان باشند و این شما هستید که می توانید با کلام خود به همسرتان قدرت دهید. با به کار بردن القاب مناسب، بهترین احساس را به همسر خود دهید.

منابع : برترینها- بیتوته

گرداوری از : پایگاه اطلاع رسانی هیت فاز

امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات سایت و مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می شودخواسته های روزانه مردان از زنان
خواسته های روزانه مردان از زنان


خواسته های جنسی مردان خواسته های اصلی آقایان در روابط جنسی
همانگونه که رنان در روابط جنسی خود از شریک جنسی و یا همان همسر خود خواسته هایی دارند مردان نیز خواسته هایی در این نوع روابط از زنان دارند که برخی از مردان مطرح می کنند و برخی مطرح نمی کنند.


خواسته های زنان از مردان در زندگی - 25 درخواست زنانه
17.02.2019 خواسته های زنان از مردان در زندگیمردها ادعا دارند که زنها بسیار پیچیدهتر از آنها هستند اما دیگر نوبت ما زنهاست. خوشحال کردن یک زن کار بسیار سادهای است البته به شرط اینکه آقایون حواسشا


خواسته های روزانه مردان از زنان - محصولات جنسی و زناشویی
نیازهای روزانه مردان از زنان درک متقابل زن و شوهر برای شادی و سلامت رابطه عاطفی در بلند مدت ضروری است. اگر چه فهرستی


14 خواسته مردها در روابط جنسی نکات طلایی - ویکی روان
معمولا خواسته مردها در روابط جنسی زیاد است. اما همیشه سوال می شود مردان از چه زنانی و با چه ویژگی لذت می برند خواسته های جنسی مردان چیست


خواسته های یک مرد از همسرش چیست
نیازهای مردان چیست شما به عنوان یک زن و همسر مهربان آیا نیازهای شوهرتان را میدانید چیست . خواسته های یک مرد از همسرش چیست همسرانی پرانرژی


خواسته های مردان از زنان چیست مشاوره روانشناسی آنلاین
مردان قبول دارند که این خواسته شماره یک در فهرست خواسته های مردان از زنان در ازدواج است. با این حال خواسته های دیگری نیز به غیر از رابطه جنسی وجود دارد.


خواسته های روزانه مردان از زنان
نیازهای روزانه مردان از زنان. درک متقابل زن و شوهر برای شادی و سلامت رابطه عاطفی در بلند مدت ضروری است. اگر چه فهرستی که در اینجا برایتان نام برده ایم برای تمام زوج ها یکسان عمل نمی کند زیرا


چند خواسته مردان از زنان در رابطه جنسی کادولین
نکته برخی از رفتارهای اشتباه زنان در رابطه جنسی از این تفکر نشات می گیرد که آن ها گمان می کنند همه مردها مانند یکدیگرند و از یک چیز لذت می برند پس لازم نیست برای گفتن خواسته های جنسی تان خشونت به کار ببرید شما می توانید

درباره ی Free

مطلب پیشنهادی

دانلود آهنگ ناصر زینلی به نام برو پشتتم

ناصر زینلی برو پشتتم دانلود آهنگ جدید ناصر زینلی به نام برو پشتتم Naser Zeynali …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =